Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Teleskopické (trekingové) palice s antishock systémom - 2ks

58%

Pôvodne
18.99 €
Zľava
58 %
Ušetríte
11 €
Môžete nakupovať ešte
99%
788 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

V dnešnej dobe veľmi obľúbené a žiadané trekingové palice, alebo tiež teleskopické paličky. Trekingové palice oceníte hlavne pri letných i zimných prechádzkach v prírode. Veľa ľudí si stále myslí, že sú trekingové palice celkom zbytočnou ozdobou, našťastie stále viac pribúda tých, čo je vyskúšali a pochopili princíp ich využitia.

Trekingové palice sú obľúbeným športovým doplnkom pre aktívnych turistov a napomáhajú pri chôdzi zapojiť celé telo.

 

Trekingové palice s odpružením (2ks) modré

 

 

Hlavnou výhodou trekingových palíc, s ktorou je úzko späté naše zdravie, je, že tlmí nárazy na kĺby dolných končatín, uľaví našim bedrám a chrbtici. Väčšinou sa pri výstupe nič nezdá problém, avšak pri ceste späť, pri zostupe, sa môže vaša cesta stať peklo na vaše kĺby. Niekoľkohodinový zostup vás môže naozaj bolieť.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt teleskopicke palice

 

Tu je na mieste spomenúť vašu bezpečnosť počas chôdze po horách. Vďaka použitiu trekingových palíc sa vám zvyšuje stabilita pri nosení ťažkých batohov a krosien a to v mokrom teréne, v snehu, na zamrznutých plochách, alebo pri prechode vodných tokov. Ďalšie dva oporné body sú potom na nezaplatenie.

Trekingové palice vám poskytujú pri chôdzi dobrú oporu, umožnia vám počas chôdze optimálne dýchať a určujú nám tak rytmus chôdze. S týmto je spojený vyšší výkon pri chôdzi - s paličkami bude vaša chôdza istejšia, pohodlnejšia a môžete postupovať ďaleko rýchlejšie a to s menšou námahou.

Výhodou je, že ak vám trekingové paličky v danú chvíľu prekážajú, dajú sa jednoducho umiestniť na batoh.

Je potrebné myslieť na to, že vhodné použitie trekingových paličiek vám šetrí vaše telo a zlepší komfort chôdze.

 

 

Existujú však ďalšie situácie, kedy teleskopické palice naozaj oceníte. Ak radi stanujete, trekingové palice vám môžu jednoducho nahradiť kolíky pre upevnenie stanu (oceníte hlavne počas stanovania na snehu). Ďalšia situácia môže byť prekonávanie vodných prekážok - môžete si byť istiť, že vodný živel vám s paličkami nepodrazí nohy. Ak sa stane úraz, palica vám poslúži ako provizórna dlaha. Teleskopická palica vám môže tiež slúžiť ako obrana pred zverou.

Takže je načase si zabezpečiť jedny, pretože jar nám už naplno „vystrkuje rožky“ :-)

P.S.: Všetky naše palice sú výškovo nastaviteľné a ľahko rozložiteľné a zložiteľné!