Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!
Kľudne o nás môžete informovať svojich priateľov a známych nech si nakúpia ako ešte a zrejme a aj už, nikdy nenakúpia :)
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.skSUPERAKCIA - Dvojitý samolepiaci háčik - 10 párov

67%

Pôvodne
17.99 €
Zľava
67 %
Ušetríte
12 €
Môžete nakupovať ešte
99%
552 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Perfektná vychytávka, ktorú doma využije každý!
Double Sided Adhesive Wall Hooks Hanger Strong Transparent Suction Cup Wall  Holder For Kitchen dubbelzijdig klevende haken|Hooks & Rails| - AliExpress
Zavesenie poličky, nástenky a pod. nebolo jednoduchšie! Žiadne zložité vŕtanie.
Tento unikátny samolepiaci držiak stačí nalepiť na požadované miesto a druhý diel háčika, ktorý do toho prvého zapadne, na vybraný predmet. Nakoniec stačí tieto dva protikusy háčika zacvaknúť a predmet bude pevne držať na stene.

 

3 Pair Double-Sided Adhesive Wall Hooks - Gifts Bazar!

 

Technické parametre:
  • Rozmery: 6 x 6 x 1 cm
  • Materiál: ABS, PVC
  • Samolepiaca aplikácia
  • (Vode) odolný materiál
  • Na poličky, obrazy, mydlovničky a drobnosti v domácnosti
  • Do kúpeľne, kuchyne aj obyvačky

 

Superobchod.sk | Dvojitý samolepiaci háčik

 

 

 

 

Double sided Adhesive Wall Hooks 2020— One Hook for Multi-purpose Use -  YouTube